İş ve Sanat Dünyasının Değerli İsimleri Depremzedeler ve Küresel Isınma İçin Bir Araya Geliyor

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), cam, çimento ve seramik sektörlerinde uluslararası arenada gösterdiği üstün performansı ile tanınan şirketlere ödüllerini takdim etti. Bu prestijli ödül programında Maximum Group – Baynet İnşaat, sektördeki istikrarlı ve başarılı ihracat grafiği ile ülke genelinde beşinci sırayı hak ederek ödüle layık görüldü.

İhracatın Şampiyonları Ödül töreninde, Baynet İnşaat Yönetim Kurulu ve Dünya İhracatçılar Derneği (DİDER) başkanı Sayın Şahin BAYRAM, şirketin uluslararası arenada elde ettiği bu başarının, sadece kendi ekip ve çalışanlarının değil, tüm Türk cam, çimento ve seramik sektörünün bir başarısı olduğunu vurguladı. Sayın Bayram, “Bu ödülü almak, Baynet İnşaat’ın global vizyonu, sürdürülebilir stratejileri ve sektöre olan katkılarıyla doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir.” şeklinde duygularını dile getirdi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin, bu tür ödüllendirme programlarıyla sektörün öncü ve yenilikçi firmalarını desteklediği, bu sayede uluslararası rekabet gücünün artırılmasına katkıda bulunduğu bilinmektedir.

What do you think?

İlgili Yazılar