Tarihçe

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Maximum ihracat

"Türkiye'nin üretim kalitesini uluslararası arenada temsil ediyor ve global pazarlara erişim sağlıyoruz."

Baynet İnşaat

"Modern inşaat teknikleriyle kalıcı ve fonksiyonel yapı projelerini hayata geçiriyoruz."

Vizyon Elite Fuarcılık

"Uluslararası standartlarda fuar organizasyonlarıyla sektörler arası iş birliklerini ve ticaret olanaklarını artırıyoruz."

ByArt Cam Dizayn

"Endüstriyel tasarım ve estetiği bir araya getirerek sektörel liderlik yolumuzda ilerliyoruz."

Linamar Maden

"Madencilik sektöründe sürdürülebilirlik ve etik değerlerle Türkiye'nin doğal kaynaklarını değerlendiriyoruz."

Başkanın mesajı

Değerli İş Ortaklarımız, Kıymetli Dostlarımız ve Sevgili Çalışma Arkadaşlarımız,

“Güçlü Türkiye, güçlü ekonomi” ideali, bizler için bir pusula işlevi görmektedir. Her yatırımımızın, büyük bir hedefe hizmet ettiğini biliyoruz. Eşsiz coğrafyamız bize fırsatlar sunarken, yeni amaçlar geliştirip büyütmek konusunda da cesaret veriyor.
Bilgi ve tecrübeyle üstesinden gelinmeyecek iş yoktur. Gençlerimizin yaratıcı dinamizmi ve tecrübeli ekibimizin yol göstericiliğiyle emin adımlarla ilerleyeceğiz. Dijital dönüşümü hızla hayata geçirmeyi amaçlıyoruz. Güvenilir olmak, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uymak en önemli hedeflerimizdendir. İtibarlı liderlik ve sürdürülebilir başarı, doğru faktörlerin bir araya gelmesiyle kaçınılmazdır.

Çalışanlarımıza, müşterilerimize, hissedarlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katmak, ortak akıl ve fayda birliği oluşturmak temel hedeflerimiz arasında yer alacaktır. Sürdürülebilir kalkınma ilkesiyle, yenilikçilik anlayışıyla ve kararlılıkla yatırımlarımıza devam edeceğiz. Ülkemize ve yurt dışından küresel şirketlerin ülkemize yatırım yapmalarını teşvik etmeyi sürdüreceğiz. Hedefimiz, uzun vadede öncü ve sürdürülebilir yeni nesil girişimleri yakalamaktır.

Yatırımlarımızla inşaat, madencilik, cam dekorasyon, gayrimenkul, ihracat ve fuarcılık sektörlerine ek olarak yeni faaliyet alanlarımızı ve iş kollarımızı çoğaltarak geleceğe ışık tutmak ortak gayemizdir. Uzun bir yol var önümüzde, bu yolda büyük başarılara hep birlikte imza atacağımıza inanıyorum. Değerli iş ortaklarımıza, çalışma arkadaşlarımıza ve destek veren tüm paydaşlarımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.
Saygı ve sevgilerimle,

Şahin Bayram
Maximum Group Yönetim Kurulu Başkanı