Dünya İhracatçılar
Derneği Hakkında

logistics-transportation-container-cargo-ship-cargo-plane-with-working-crane-bridge-shipyard-sunrise-logistic-import-export-transport-industry-background-ai-generative
Dünya İhracatçılar Derneği, Türkiye ekonomisine değer katmak ve ülkenin ihracatını artırmak amacıyla kurulmuştur. Dernek, fuar organizasyonları, yurtdışı işbirliği toplantıları, eğitim ve seminerler gibi çeşitli alanlarda üyelerine geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Ayrıca, Türkiye’nin uluslararası alanda tanıtımına katkıda bulunmak ve önemli ticari girişimlerin organizasyonunu üstlenerek kritik roller oynamaktadır.

www.dider.com.tr

Dünya İhracatçılar
Derneği Katkıları

Dernek, dünya genelindeki şubeleri aracılığıyla insanların ziyaret edebileceği, değerli bilgiler ve kaynaklar elde edebileceği platformlar sunmaktadır. Bu şubeler, sadece bilgi alışverişi ve eğitim için değil, aynı zamanda yerel ve uluslararası düzeyde işbirlikleri kurmak için
ideal ortamlar sağlar.

Dünya
İhracatçılar
Derneği Katklıları

İhracat ile ilgili çalışmalar yapar, iç ve dış piyasalar hakkında
ticari bilgi ve istatistikleri toplar ve bu bilgileri üyeleriyle paylaşır.

İhracat ile ilgili çalışmalar yapar, iç ve dış piyasalar hakkında
ticari bilgi ve istatistikleri toplar ve bu bilgileri üyeleriyle paylaşır.

Dış Ticaret eğitimleri düzenler, Türkiye’nin ihracat potansiyelini arttırmak için etkinlikler organize eder, seminerler ve konferanslarla kamuoyunu bilgilendirir.

Dış Ticaret eğitimleri düzenler, Türkiye’nin ihracat potansiyelini arttırmak için etkinlikler organize eder, seminerler ve konferanslarla kamuoyunu bilgilendirir.

İhracatın gelişimine katkı sağlamak amacıyla yerel ve global
şirketleri bir araya getirir, ticaret, lojistik, gümrükleme, sertifikasyon ve çeşitli konularda danışmanlık hizmeti sunar.

Yurt genelindeki üretici ve ihracatçı firmaları, uluslararası alanlarda temsil eder.

İhracatın geliştirilmesi için şirketlerle ortak projeler yürütür,
işbirliklerinin arttırılması için öncülük eder.

Dünya İhracatçılar Derneği, kendisi gibi diğer derneklerle, kurum kuruluşlarla ve aynı zamanda özel sektör temcileriyle
ihracatın geliştirilmesi yönünde çalışmalar yürütür.

Bize Katılın

Dünya
İhracatçılar
Derneği'ne Katılın

colleagues-giving-fist-bump

DİDER, ailesine sizlerde katılarak, Türk üretici firmaların ve ihracatçılarının uluslararası arenada daha rekabetçi olmalarına katkıda bulunabilirsiniz. Dünya İhracatçılar Derneği’ne üye olarak, uluslararası ticaret danışmanlığı, pazarlama ve tanıtım fırsatları, uluslararası işbirlikleri ve bilgi paylaşımı gibi birçok hizmetten yararlanabilirsiniz.

CONTACT

0212 659 17 34
info@dider.com.tr
FIND MORE
INFORMATION

Dünya İhracatçılar Derneği World Exporters Association

Ulusal ve Uluslararası Projelerimiz

Derneğimiz, üyelerinin globalleşmesini desteklemek amacıyla ulusal ve uluslararası birçok programa yönelik projeler geliştirmektedir.

Uluslararası ticaret konusunda kapsamlı eğitim, seminer ve ticari işbirlikleri sunarak ihracatçıların bilgi ve becerilerini geliştirmelerini yardımcı olmaktadır.

Biz, küresel pazarların kapılarını aralayarak, ülkemizin yerel değerlerini dünyanın dört bir yanına taşıyor, uluslararası arenada sesimizi duyuruyoruz.

Fuarlar

Dünya İhracatçılar Derneği, Türkiye’nin ihracat kapasitesini sergilemek ve uluslararası işbirliklerini teşvik etmek için fuarlar düzenler. Bu fuarlar, yerli ve yabancı şirketleri bir araya getirerek yeni pazarlar keşfetmelerine ve işbirliklerini genişletmelerine olanak tanır.

Eğitim ve Seminerler

Dünya İhracatçılar Derneği, üyelerinin bilgi ve rekabet güçlerini artırmak amacıyla eğitimler ve seminerler sunar. Bu programlar, uluslararası ticarette başarılı olmaları için gerekli becerileri kazandırır.

Yurtdışı İşbirliği Toplantıları

Dernek, üyelerinin uluslararası alanda etkin rol alabilmeleri için yurtdışı işbirliği toplandıları düzenler. Bu toplantılar, stratejik ortaklıkların kurulması ve iş ağlarının genişlemesi için önemlidir.

Bize Ulaşın

Dünya İhracatçılar Derneği’ne katılarak, Türk ihracatçılarının uluslararası arenada daha rekabetçi olmalarına katkıda bulunabilirsiniz.