Ticari Çözümlerimiz

EN İYİ FİYAT

Kategorisinde Lider olan tedarikçiler başta olmak üzere, 1000 ‘ in üzerinde üreticiler ile geliştirdiğimiz partnerlik , müşterilerimize en iyi fiyatı garantilemektedir. Yüksek adetli alımlarımız devamlı iyi fiyat avantajı sağlamaktadır.

GENİŞ ÜRÜN PORTFÖYÜ

Mutfak gereçleri, Banyo gereçleri, Ev gereçleri, Dekorasyon, Mobilya ,Temizlik, Hediyelik, Tekstil ve Gıda kategorilerinde, yıllık 65.000 çeşit ürün temini ve sevkiyat kapasitemizi müşterilerimize sunmaktayız.

KALİTE KONTROL

Alanında uzman ekiplerimiz tarafından fabrikalarda , üretim esnasında başlayan kalite kontrollerimiz ile sevkiyatını yaptığımz ürünlerin, şahit numunelere uygun olmasını sağlıyoruz. *Ayrıca ülkeler özelinde talep edilen nitelik normlarına uygun üretim yaptırarak gerekli sertifikaları sağlamaktayız. CE sertifikası, Azolab test, interteki, SGS

DEPOLAMA HİZMETLERİ

İstanbul merkezde 3.000 m² kapalı alandan oluşan depomuzda farklı tedarikçilerden alınan siparişlerin tek bir konteynır ile en hızlı sevkiyat avantajı sunmaktayız. Ayrıca elleçleme, paketleme, paletleme, etiketleme, barkod işlemleri gibi ürün tamamlayıcı hizmetlerimiz ile değer yaratıyoruz.

MARKA GELİŞTİRME

Müşterilerimizin kendi markalı ürün portföylerine ait ürünlerin üretimi , etiketlendirilmesi ve standartlarının devamlılığı BAYNET tarafından sağlanmaktadır. İmprial, Home Center gibi öz marka çalışmalarımız rekabetçi fiyat ve kalite avantajı sağlamaktadır.

FİNANSAL GARANTÖRLÜK

Oluşabilecek tedarikçi risklerine karşın, piyasa takibi, üretim takibi ve terminler ile ilgili tüm sorumluluğu Baynet almaktadır.

Perakande Zincirler

Zincir mağazaların,

 • Kategori bazlı ,devamlı raf ürünlerinin ideal stok gününe uygun sevkiyat yaparak ,stok maliyetini optimize etmekteyiz
 • Müşterilerimizin marketing planlarında olan promosyon ve aktiviteler için
  ürün ve aktivite teklifleri sumaktayız
 • Gıda ve gıdadışı tüm kategorilerde ürün satışı yapmaktayız.
 • Markanın sezonluk ürünleri için, özel ürünler geliştiriyoruz

Zincir Mağaza Müşterilerimiz

Perakende Zincirleri Logolar
Perakende Zincirleri Logolar (2)
Perakende Zincirleri Logolar (3)
Perakende Zincirleri Logolar (4)
Perakende Zincirleri Logolar (5)
Perakende Zincirleri Logolar (6)

Uzman Mağazalar

Uzman mağazaların,

 • Konseptlerine ve uzmanlaştıkları kategorilere hakim olan, satınalma
  ekiplerimizi, iş ortağı olarak konumlandırıyoruz.
 • Farklı ülke ve depolara yapılacak sevkiyatlar için konteynır bazlı firma ve
  ürün birleştirmeleri yaparak stok maliyetine katkı sağlıyoruz.
 • Markaya özel ambalaj , etiket, sertifika gibi özel çözümler sunuyoruz

Uzman Mağazacılık Müşterilerimiz,

Uzman Mağazalar Logolar (3)
Uzman Mağazalar Logolar
Uzman Mağazalar Logolar (2)
Uzman Mağazalar Logolar (4)

TOPTANCI SATIŞ KANALI

Toptan satış kanalı,

 •  Ülke sorumlusu satış personelimizle, ihtiyaçları yerinde ve zamanında tespit ediyoruz. Bu yaklaşım, müşterilerimizin gereksinimlerini doğru bir şekilde anlamamızı ve hızlı hareket etmemizi sağlıyor.
 •  En hızlı sevkiyatla satış kaybını önlüyoruz. Lojistik süreçlerimizi sürekli olarak iyileştirerek, müşterilerimize zamanında teslimat yaparak pazardaki başarılarını destekliyoruz.
 • Toptan satış kanalı olarak, müşterimizin pazarındaki rekabet gücünü artıracak münhasır ürünler geliştiriyoruz. Bu stratejiyle, müşterilerimizin pazarda öne çıkmasına ve daha fazla değer yaratmasına olanak tanıyoruz.