İlham veren kadınlar, Türkiye Kadın Zirvesi’nde buluştu!

Kadına şiddete dikkat çekmek, kız çocuklarının okuması ve kadın istihdamına farkındalık yaratmak için ‘Kadın Dünyadır’ mottosu ile yapılan Türkiye Kadın Zirvesi, dün akşam gerçekleşti. Çok sayıda ismin konuk olduğu gecede birbirinden önemli kadınlar, ödüllerin sahibi oldu. Golden Palm Dergisinin Maximum Group Ana Sponsorluğunda Es Home Collection katkıları ile yaptığı organizasyon İş, ekonomi, spor, sanat ve televizyon dünyasının alanlarında birbirinden önemli kadın isimlerin katılımı yapıldı. Törende Bülent Ersoy, Demet Sabancı, Ümmiye Koçak, Melek Mosso ve Ebru Şahin gibi isimler de ödül aldı.

 

BAYRAM: Kadın Varsa Hayat Vardır!

Maximum Group Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bayram ise “Şüphesiz kadın eli değen her şey güzeldir. Kadın varsa hayat vardır. Kadın emektir, kadın güçtür, kadın nefestir… kısacası kadın her şeydir. Kadın eşittir Dünyadır diyoruz. Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylemi ile ”Kadınları geride bırakan toplumlar geride kalmaya mahkumdur.” Bizler de Maximum Group ailesi olarak kadın istihdamına önem veriyor, kadın çalışanlarımız ile aynı yolu yürümekten onur duyuyoruz” dedi.

Kadın Dostu Markası Es Home Collection Yönetim Kurulu Başkanı, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Muhteşem bir gecede birlikteyiz. Burada bulunan bütün kadınlar ile birlikte olmaktan büyük keyif duyuyorum. İş dünyasında, anne olarak, hayatın her anlamında Kadın Dünyadır!”

What do you think?

İlgili Yazılar